OFERTA możemy dużo więcej

NASZA OFERTA

Potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z nami!
nitex oferta

WKŁADY MEBLOWE

Poduszki meblowe są nieodzowną częścią wielu modeli mebli tapicerowanych, są prostym sposobem ich ożywienia. Od ich jakości w dużej mierze zależy komfort i wygląd produkowanych mebli. Firma NITEX w swej ofercie posiada poduszki oparciowe, siedziskowe a także poduszki podłokietnikowe.

nitex oferta

PODUSZKI SIEDZENIOWE

Poduszki siedzeniowe to w dużej części maty naklejane na pianki w celu zwiększenia komfortu siedziska i poprawienia jego optyki. Często używanym rozwiązaniem na siedziskach jest zastosowanie podwójnych mat (kołderek) z rdzeniem pianki poliuretanowej. Duże doświadczenie w produkcji oraz dostęp do wysokiej jakości surowców pozwala nam produkować poduszki w najwyższej jakości. Doświadczeni modelarze dopasują kształt, wagę poduszki oraz rodzaj wypełnienia, aby produkt spełniał oczekiwania i stawiane przed nim wymogi.  Do produkcji naszych wyrobów używamy nowoczesnych maszyn i urządzeń, gwarantujących wysoką jakość produktu i jego 100% powtarzalność. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami półproduktów, którzy posiadają wszelkie istotne certyfikaty, wydawane przez jednostki krajowe jak i międzynarodowe.

nitex oferta

PODUSZKI PODŁOKIETNIKOWE

Poduszki podłokietnikowe stanowią ważny element w wykończeniu mebla. Odpowiedni kształt i wypełnienie znacznie poprawia komfort i optykę. Szczególnie ważne jest dobranie odpowiednich wypełnień w przypadku pokrowców uszytych ze skóry.

nitex oferta

PODUSZKI OZDOBNE I POŚCIELOWE

Poduszki ozdobne są bardzo prostym sposobem ożywienia, urozmaicenia lub ozdobienia wnętrza. Poduszki wykonane są z najwyższej jakości tkanin o różnym wzornictwie. Tkaniny zamawiamy według indywidualnych wymagań.

  Materiały jakie stosujemy do wypełnień:
 • pierze i puch,
 • włókno i kulka silikonowa, 
 • pianka poliuretanowa i latexowa.
 • Stosujemy również mieszanki ww. wypełnień.
  Materiały stosowane do poszewek:
 • inlet,
 • surówka,
 • wigofil,
 • włókninę puszysta (owata).

nitex oferta

PUFY WYPEŁNIANE KULKĄ STYROPIANOWĄ

Połącznie wygody i komfortu z światowym designem sprawia, że pufy wypełnione kulką styropianową stają się obiektem pożądania. Klasyczna forma, wypełniona milionami sprężystych kuleczek, które otulą i idealnie dopasują się do kształtu osoby siedzącej sprawiają, że siedzi się na nich niezykle komfortowo.

nitex oferta

LEŻYSKA DLA PSÓW

Wykonujemy leżyska dla naszych pupilów wedle zlecenia zamawiającego. Kolorystyka, kształt, rodzaj wypełnienia zależą od Państwa projektu i kalkulacji ekonomicznej. Wypełnienia dostosujemy do oczekiwanego komfortu.

© Copyrights Nitex 2016

realizacja 200procent